
Велюрова постільна білизна плюш мікрофібра євро Шарпей Koloco 200х230 сіра
- В наявності
- Код: 7048-S
1 950 ₴
Які якості тканини стали плюсом для постільної білизни з мікрофібри?
- Низька сминаемость. Вироби практично не мнуться і не вимагають прасування.
- Не схильні до утворення катишків, затягувань.
- Стійкість кольору. Вироби не линяють, не вицвітають і не втрачають яскравість фарб протягом довгого часу.
- Стійкість до деформацій. Матеріал не сідає, не розтягується і добре зберігає форму.
- Повітропроникність. Добре пропускає повітря, є «дихаючим».
- Гигроскопичность. Завдяки мікроскопічним порам тканину добре вбирає рідину і виводить її на поверхню.
- Простота догляду. Полотно легко відпирається і дуже швидко сохне.
- Антибактеріальні. Сам склад ниток перешкоджає появі грибків, кліщів і цвілі, які можуть стати причиною різних захворювань.
- Микрофібра не боїться ультрафіолету.
Застереження - вироби не можна прати в гарячій воді, сушити на джерелах тепла, гладити можна тільки на самій мінімальній температурі
Розмір:
Підодіяльник: 200х230 см
Простирадло: 220х240 см
Наволочки: 50х70 см (2 шт)
Смужка: 4 см
При формуванні замовлення обирайте потрібний колір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 250 см |
| Довжина простирадла | 250 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Поліестер | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
- Ціна: 1 950 ₴



