
Постільна білизна бязь GOLD LUX однотонна в смужку страйп сімейна капучино | Сімейний комплект
- Немає в наявності
- Код: 2090-S
1 450 ₴
ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА БЯЗЬ GOLD LUX
Бязь Gold Lux - бавовняна тканина. Спосіб переплетення ниток - полотняний: вони переплітаються хрест-навхрест. Поверхня матерії - рівна і матова на вигляд, однакова з обох сторон.Ткань екологічна, гіпоалергенна, зносостійка.
Бязь виробництва Пакистан - високоякісний матеріал, в складі якого 80% - бавовни, а 20% - синтетичних волокон. Щільність - 130 ± 5 гр / кв.м. Бавовна забезпечує гігроскопічність тканини, її легкість і м'якість, здатність пропускати повітря і зберігати тепло. Синтетичні нитки підвищують її зносостійкість. Тканина з таким складом практично не мнеться і дуже легко прасується. Пакистанська бязь - високоякісна, зносостійка, практична, дуже приємна до тіла.
|
Полуторний комплект |
Півковдра 150х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 150х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Двоспальний комплект |
Півковдра 180х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Євро |
Півковдра 200х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Сімейний комплект |
Півковдра 150х220 - 2 шт. |
|
Простирадло 220х240 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
При формуванні замовлення обирайте потрібний розмір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Капучино |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
- Ціна: 1 450 ₴


