
Вафельне покривало плед простирадло полуторне бавовна однотонне 150X220 Pique бежеве
- В наявності
- Код: 6032-B
840 ₴
+380 (93) 956-09-95
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легке покривало на ліжко з вафельної тканини.
Дивовижна модель з натурального бавовняного матеріалу, яка забезпечить міцний, здоровий сон і дозволить відчути себе відпочившим завдяки своїм неперевершеним характеристикам:
- Не викликає пітливість
- Вбирає вологу
- Підходить для чутливої та ніжної шкіри
- Радуватиме не один рік.
Виріб приємний для тіла, ним можна користуватись замість ковдри, а також можна застосовувати як покривало на диван.
При формуванні замовлення обирайте потрібний колір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тет-а-Тет |
| Тип за складом | Натуральний |
| Матеріал | Бавовна |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Ширина | 150 см |
| Довжина | 220 см |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип | Покривало |
| Довжина покривала | 220 см |
| Ширина покривала | 150 см |
- Ціна: 840 ₴


