
Постільна білизна з мікрофібри однотонна євро світло-сіра | Євро комплект
- В наявності
- Код: 2055-E
800 ₴
720 ₴
ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА МІКРОФІБРА
Мікрофібра – це синтетичний матеріал, який виготовляється з високоякісних мікрополіестерних волокон. Вона має дуже тонкі волокна, що щільно переплітаються, утворюючи м'яку і гладку поверхню. Така структура надає постільній білизні з мікрофібри багато переваг.
Головні переваги постільної білизни з мікрофібри:
- Матеріал micro доволі гігроскопічний, легко поглинає вологу та швидко сохне;
- Тканина має синтетичний склад, але при цьому легко контактує зі шкірою і не схильна викликати алергічні реакції;
- Мікрофібра повітропроникна, дозволяє шкірі повноцінно дихати та насичуватися киснем;
- Тканина мікрофібра - легка, тонка, але при цьому міцна, не схильна втрачати яскравість та насиченість кольору, прання та сушка доволі прості та невибагливі;
- Добре зберігає тепло, текстиль підтримує комфортну для тіла температуру.
Щільність - 80 ± 5 гр / кв.м.
|
Полуторний комплект |
Півковдра 150х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 150х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Двоспальний комплект |
Півковдра 180х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Євро |
Півковдра 200х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Сімейний комплект |
Півковдра 150х220 - 2 шт. |
|
Простирадло 220х240 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
При формуванні замовлення обирайте потрібний розмір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Щільність | 80 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Поліестер | 100 % |
- Ціна: 720 ₴


