
Покривало стьобане велюрове 200х220 з двома наволочками 50х70 євро розмір шарпей Colorful Home рожеве
- Немає в наявності
- Код: 5926-R
1 600 ₴
+380 (93) 956-09-95
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покривало на ліжко є одним з найголовніших елементів в декоративній обробці Вашої спальні. Воно здатне виділити загальну стилістичну спрямованість в оформленні та стати заключним елементом в досягненні повної гармонії. Вибираючи покривало на ліжко, Ви приносите в свій будинок унікальну атмосферу порядку, затишку і вишуканого, неповторного комфорту.
Розміри:
Покривало - 200х220 см
Наволочки - 50х70 см
Тканина - велюр + сатин (прошарок - холлофайбер)
При формуванні замовлення обирайте потрібний колір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Країна виробник | Китай |
| Бахрома | Немає |
| Довжина | 220 см |
| Матеріал | Велюр |
| Машинне прання | Так |
| Щільність | 320 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип за складом | Штучний |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Довжина покривала | 220 см |
| Кількість наволочок | 2 |
| Тип | Покривало з наволочками |
| Тип тканини | Велюр |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Ширина покривала | 200 см |
- Ціна: 1 600 ₴






