
Велюрова постільна білизна плюш мікрофібра фліс бязь євро 200х220 Coffee
- В наявності
- Код: 5905-Е
1 599 ₴
Які якості тканини стали плюсом для постільної білизни з бязі і мікрофібри?
- Низька сминаемость. Вироби практично не мнуться і не вимагають прасування.
- Не схильні до утворення катишків, затягувань.
- Стійкість кольору. Вироби не линяють, не вицвітають і не втрачають яскравість фарб протягом довгого часу.
- Стійкість до деформацій. Матеріал не сідає, не розтягується і добре зберігає форму.
- Повітропроникність. Добре пропускає повітря, є «дихаючим».
- Гигроскопичность. Завдяки мікроскопічним порам тканину добре вбирає рідину і виводить її на поверхню.
- Простота догляду. Полотно легко відпирається і дуже швидко сохне.
- Антибактеріальні. Сам склад ниток перешкоджає появі грибків, кліщів і цвілі, які можуть стати причиною різних захворювань.
- Микрофібра не боїться ультрафіолету.
Застереження - вироби не можна прати в гарячій воді, сушити на джерелах тепла, гладити можна тільки на самій мінімальній температурі
|
Полуторний комплект |
Півковдра 160х220 - 1 шт (бязь + плюш). |
|
Простирадло 160х220 - 1 шт (бязь). |
|
|
Наволочка 50х70 - 2 шт (бязь + плюш). |
|
|
Двоспальный комплект |
Півковдра 180х220 - 1 шт (бязь + плюш). |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт (бязь). |
|
|
Наволочка 50х70 - 2 шт (бязь + плюш). |
|
|
Євро |
Півковдра 200х220 - 1 шт (бязь + плюш). |
|
Простирадло 220х240 - 1 шт (бязь). |
|
|
Наволочка 50х70 - 2 шт (бязь + плюш). |
При формуванні замовлення обирайте потрібний розмір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тет-а-Тет |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 50 % |
| Поліестер | 50 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
- Ціна: 1 599 ₴

