
Постільна білизна страйп-сатин півтораспальна полуторна зелена Тет-а-Тет Україна | Полуторний комплект
- В наявності
- Код: 5743-1,5
1 590 ₴
Страйп-сатин - одна з найкрасивіших, міцних і приємних тілу тканин, виготовлених з натурального волокна. Подвійне переплетення найтонших бавовняних ниток вищих сортів наділяє цю тканину особливими властивостями, надає їй блиск і глянець.
Назва тканини страйп-сатин походить від англійського слова "stripes", яке перекладається як смуги. І це неспроста, так як страйп-сатин є сатин з жакардовим плетінням. Саме жакардове плетіння утворює ефектний малюнок у вигляді смуг, рідше у вигляді прямокутників або квадратів.
Постільна білизна з страйп-сатину дуже міцне і зносостійке, що забезпечується за рахунок високого ступеня щільності плетіння. Ця тонка і витончена тканину і якщо дотримуватися рекомендацій виробника (прати в пральній машинці при макс. 40 град), то страйп-сатин не втрачає своєї колір і гарний зовнішній вигляд. Дуже легко прасується.
Постільна білизна з страйп-сатину - це елітне білизна, призначене для тих, хто цінує розкіш в поєднанні з практичністю!
|
Полуторний комплект |
Півковдра 150х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 150х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Двоспальний комплект |
Півковдра 180х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Євро |
Півковдра 200х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 220х240 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
При формуванні замовлення обирайте потрібний розмір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тет-а-Тет |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Щільність | 140 г/м2 |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 1 590 ₴


