
Покривало стьобане 200Х230 з двома наволочки 50Х70 євро розмір Colorful Home бавовна
- Немає в наявності
- Код: 5684-1
750 ₴
+380 (93) 956-09-95
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покривало на ліжко є одним з найголовніших елементів в декоративній обробці Вашої спальні. Воно здатне виділити загальну стилістичну спрямованість в оформленні та стати заключним елементом в досягненні повної гармонії. Вибираючи покривало на ліжко, Ви приносите в свій будинок унікальну атмосферу порядку, затишку і вишуканого, неповторного комфорту.
Розміри:
Покривало - 200х230 см
Наволочки - 50х70 см
Тканина - сатин (100% бавовна)
При формуванні замовлення обирайте потрібний колір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Бавовна |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Довжина покривала | 230 см |
| Кількість наволочок | 2 |
| Тип | Покривало з наволочками |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Ширина покривала | 200 см |
- Ціна: 750 ₴


