
Постільна білизна жатка креп євро Мак | Євро комплект
- В наявності
- Код: 7152-Е
800 ₴
640 ₴
Жатка - дуже практичний матеріал, оскільки ця тканина не вимагає прасування. Безперечними перевагами жатки є також невелика сминаемость і чудова драпируемость. Ці особливості як не можна краще підходять для використання жатки в якості основного вибору для виробів для вирішення питань декорування і домашнього інтер'єру.
В якості постільної тканини жатка вигідно відрізняється від звичного бавовни відсутністю необхідності прасувати білизну. Рельєф матеріалу підкреслює нанесений малюнок, а уявна дрібної шорсткість полотна на перевірку виявляється мнимої - простирадла і наволочки з жатки приємні до тіла. Комплект постільної білизни з жатки не мнеться, не витягується, добре тримає фарбування і швидко просихає після прання.
Щільність тканини - 100 ± 5 гр / кв.м.
|
Полуторний комплект |
Півковдра 150х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 150х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Двоспальний комплект |
Півковдра 180х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 180х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Євро |
Півковдра 200х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
При формуванні замовлення обирайте потрібний розмір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Жатка |
| Щільність | 100 г/м2 |
| Колір | Фуксія |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 20 % |
| Поліестер | 80 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
- Ціна: 640 ₴


