
Тепла постільна білизна фланель байка бавовна сімейна зимова Gucci | Сімейний комплект
- В наявності
- Код: 2276-S
3 000 ₴
2 400 ₴
ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА З БАЙКИ (ФЛАНЕЛІ)
Байка, як ще називають фланель, користується попитом у покупців не просто так. Люди вважають за краще використовувати фланелевою постільна білизна з таких причин:
- висока міцність і, як наслідок, дуже високі теплоудержуючою властивості тканини - м'яка, але товста тканина фланель швидко зігріє в холодною пору року;
- приємний до тіла матеріал, що створює затишок і сприятливі умови для комфортного сну;
- натуральні компоненти в складі, мінімальне використання барвників, які не викликають алергії;
- зносостійкість - навіть після багаторазових прань байкову постільна білизна не втрачає своїх якостей;
- відносна легкість в догляді;
- доступна ціна.
Якщо говорити про недоліки цієї тканини, які є настільки несуттєвими, можна звернути увагу на можливу усадку матеріалу при пранні на високих температурах. Але це швидше відноситься до особливостей експлуатації та догляду за фланеллю, яких необхідно дотримуватися. Тоді подібних неприємних моментів не виникне.
ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА БАЙКОЮ
При дотриманні правил догляду постільна білизна з фланелі буде служити дуже довго, не втрачаючи при цьому свій первісний вигляд.
Доглядати за байкою не складно, достатньо знати основні принципи:
- прати в делікатному режимі;
- не використовувати відбілювачі;
- не терти з силою;
- сушити в звичайному режимі без використання обігрівачів.
Щільність тканини - 170±5 г/кв.м.
|
Полуторний комплект |
Півковдра 150х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 150х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Двоспальний комплект |
Півковдра 180х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Євро |
Півковдра 200х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Сімейний комплект |
Півковдра 150х220 - 2 шт. |
|
Простирадло 220х240 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
При формуванні замовлення обирайте потрібний розмір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
- Ціна: 2 400 ₴

