
Дитяча постільна білизна бязь GOLD LUX 145х215 полуторна Dog Party
- В наявності
- Код: 7084
920 ₴
736 ₴
Дитячий комплект постільної білизни виготовлений із високоякісної бязі Gold Lux, створеної з натуральної 100% бавовни. Полотняне переплетення ниток забезпечує гладку й рівномірну поверхню, яка приємна на дотик та безпечна для чутливої дитячої шкіри. Тканина екологічна, гіпоалергенна й відрізняється довговічністю.
Щільність 130 ніт/см² робить бавовну міцною та зносостійкою, при цьому вона добре пропускає повітря, вбирає вологу й зберігає тепло, створюючи комфортні умови для сну в будь-яку пору року. Комплект легко прати й доглядати — він швидко висихає, не втрачає форму та зберігає первинний вигляд після численних прань.
Чудовий дизайн і натуральний матеріал роблять цей комплект практичним, зручним і приємним у використанні, підходящим для щоденного сну дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тет-а-Тет |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 145 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
- Ціна: 736 ₴


