
Постільна білизна бязь 3D PREMIUM полуторна Fresh | Полуторний комплект
- В наявності
- Код: 2218-1,5
580 ₴
493 ₴
ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА З БЯЗІ
Якщо Ви вирішили купити недорогу постільна білизна за хорошою ціною і хорошої якості, то рекомендуємо розглянути варіант покупки постільної білизни з тканини бязь. Тканина бязь давно зарекомендувала себе як міцна і зносостійка при цьому відносно не дорога. Думаємо, що у кожного з нас знайдеться будинку комплект постільної білизни саме з такої тканини. Зрозуміло, бязь буває різна за складом, щільності та іншим характеристикам.
ПЕРЕВАГИ ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ З БЯЗІ
- така тканина не мнеться і легко прасується;
- плями та інші забруднення легко видаляються;
- бязь - це натуральний матеріал, тому не викликає алергію;
- ліжко з бязі легка як пір'їнка;
- бязь не линяє і довго зберігає свій первісний вигляд;
- такого білизна дуже міцне і стійке до зносу;
- дозволяє тілу «дихати» під час сну завдяки тому, що відмінно вбирає вологу.
Щільність тканини - 75 ± 5 гр / кв.м.
|
Полуторний комплект |
Півковдра 150х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 150х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Двоспальный комплект |
Півковдра 180х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 180х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Євро |
Півковдра 200х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
При формуванні замовлення обирайте потрібний розмір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 80 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Фрукти, овочі, ягоди |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 48 % |
| Поліестер | 52 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
- Ціна: 493 ₴

