
Покривало плед простирадло з льону полуторне Colorful Home 150X200 лляне Квіти (асортимент)
- Немає в наявності
- Код: 6024
1 000 ₴
+380 (93) 956-09-95
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Льон має широкий спектр переваг натуральних тканин. Навіть в порівнянні з деякими натуральними матеріалами лляне полотно виграє за своїми якостями. Простирадла з цього матеріалу характеризуються такими корисними властивостями:
- Ефективно відводять зайву вологу. Тому постіль з льону не пристають до шкіри.
- Висока теплопровідність. Завдяки цьому на таких простирадлах не жарко спати. Вони відмінно підходять для сну влітку.
- Міцність і зносостійкість. Дані якості істотно перевищують відповідні показники інших видів натуральних тканин. Лляні простирадла можуть служити 20 років і довше.
- Антиалергенність. Льон є природним антисептиком, він не викликає алергії і перешкоджає розмноженню бактерій.
- Стійкість до електризації.
- Практичність виробів. Лляні простирадла легко відпираються і стають після прання м'якше на дотик. Вони добре переносять прасування і прання в гарячій воді.
- Стійке забарвлення текстилю.
Кольори: темно-сірий, рожевий, сірий, бежевий.
При формуванні замовлення вказуйте потрібний колір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип за складом | Натуральний |
| Матеріал | Льон |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Ширина | 150 см |
| Довжина | 200 см |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Склад | |
| Льон | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Льон |
| Тип | Покривало |
| Довжина покривала | 200 см |
| Ширина покривала | 150 см |
- Ціна: 1 000 ₴

