
Постільна білизна зі страйп-сатину однотонна в смужку євро шоколадна (поліестер) | Євро комплект
- В наявності
- Код: 2051-Е
930 ₴
837 ₴
ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА СТРАЙП-САТИН (ПОЛІЕСТЕР)
Постільна білизна з тканини страйп-сатин (поліестер) – це найкращий варіант для тих, хто прагне поєднати доступність, практичність та комфорт.
Матеріал має безліч переваг:
- він зносостійкий та довговічний у використанні;
- м'який та приємний до тіла, тактильно схожий на сатин;
- простий у догляді;
- не втрачає яскравість кольору після багаторазового прання;
- антиалергенний.
|
Полуторний комплект |
Півковдра 150х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 150х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Двоспальний комплект |
Півковдра 180х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Євро |
Півковдра 200х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 200х220 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Сімейний комплект |
Півковдра 150х220 - 2 шт. |
|
Простирадло 220х240 - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
При формуванні замовлення обирайте потрібний розмір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Щільність | 90 г/м2 |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На запах |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Поліестер | 100 % |
- Ціна: 837 ₴


