
Постільна білизна фланель байка бавовна півтораспальна полуторна Koloco | Полуторний комплект (асортимент)
- Немає в наявності
- Код: 1998
1 100 ₴
ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА З БАЙКИ (ФЛАНЕЛЬ)
Байка, як ще називають фланель, користується попитом у покупців не просто так. Люди вважають за краще використовувати фланелевою постільна білизна з таких причин:
- висока міцність і, як наслідок, дуже високі теплоудержуючою властивості тканини - м'яка, але товста тканина фланель швидко зігріє в холодною пору року;
- приємний до тіла матеріал, що створює затишок і сприятливі умови для комфортного сну;
- натуральні компоненти в складі, мінімальне використання барвників, які не викликають алергії;
- зносостійкість - навіть після багаторазових прань байкову постільна білизна не втрачає своїх якостей;
- відносна легкість в догляді;
- доступна ціна.
Якщо говорити про недоліки цієї тканини, які є настільки несуттєвими, можна звернути увагу на можливу усадку матеріалу при пранні на високих температурах. Але це швидше відноситься до особливостей експлуатації та догляду за фланеллю, яких необхідно дотримуватися. Тоді подібних неприємних моментів не виникне.
ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА БАЙКОЮ
При дотриманні правил догляду постільна білизна з фланелі буде служити дуже довго, не втрачаючи при цьому свій первісний вигляд.
Доглядати за байкою не складно, достатньо знати основні принципи:
- прати в делікатному режимі;
- не використовувати відбілювачі;
- не терти з силою;
- сушити в звичайному режимі без використання обігрівачів.
Щільність тканини - 125 ± 5 гр / кв.м.
Розміри:
Простирадло - 180х230 см
Півковдра - 150х210 см
Наволочки - 70х70 см
Актуальні забарвлення, що доступні до замовлення, менеджер відправляє після запиту або оформлення замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
- Ціна: 1 100 ₴

