
Дитяча постільна білизна бязь GOLD LUX 150х220 полуторна Далматинець
- В наявності
- Код: 1971
920 ₴
736 ₴
Бязь Gold Lux - бавовняна тканина. Спосіб переплетення ниток - полотняний: вони переплітаються хрест-навхрест. Поверхня матерії - рівна і матова на вигляд, однакова з обох сторон.Ткань екологічна, гіпоалергенна, зносостійка.
Бязь виробництва Пакистан - високоякісний матеріал, в складі якого 80% - бавовни, а 20% - синтетичних волокон. Щільність - 130 ± 5 гр / кв.м. Бавовна забезпечує гігроскопічність тканини, її легкість і м'якість, здатність пропускати повітря і зберігати тепло. Синтетичні нитки підвищують її зносостійкість. Тканина з таким складом практично не мнеться і дуже легко прасується. Пакистанська бязь - високоякісна, зносостійка, практична, дуже приємна до тіла.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Змішане |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
- Ціна: 736 ₴

