
Постільна білизна фланель байка бавовна євро Koloco простирадло на резинці | Євро комплект
- Немає в наявності
- Код: 1559-Е
1 200 ₴
ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА З БАЙКИ (ФЛАНЕЛЬ) З ПРОСТИРАДЛОМ НА РЕЗИНЦІ
Байка, як ще називають фланель, користується попитом у покупців не просто так. Люди вважають за краще використовувати фланелевою постільна білизна з таких причин:
- висока міцність і, як наслідок, дуже високі теплоудержуючою властивості тканини - м'яка, але товста тканина фланель швидко зігріє в холодною пору року;
- приємний до тіла матеріал, що створює затишок і сприятливі умови для комфортного сну;
- натуральні компоненти в складі, мінімальне використання барвників, які не викликають алергії;
- зносостійкість - навіть після багаторазових прань байкову постільна білизна не втрачає своїх якостей;
- відносна легкість в догляді;
- доступна ціна.
Якщо говорити про недоліки цієї тканини, які є настільки несуттєвими, можна звернути увагу на можливу усадку матеріалу при пранні на високих температурах. Але це швидше відноситься до особливостей експлуатації та догляду за фланеллю, яких необхідно дотримуватися. Тоді подібних неприємних моментів не виникне.
ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА БАЙКОЮ
При дотриманні правил догляду постільна білизна з фланелі буде служити дуже довго, не втрачаючи при цьому свій первісний вигляд.
Доглядати за байкою не складно, достатньо знати основні принципи:
- прати в делікатному режимі;
- не використовувати відбілювачі;
- не терти з силою;
- сушити в звичайному режимі без використання обігрівачів.
Щільність тканини - 125 ± 5 гр / кв.м.
|
Полуторний комплект |
Півковдра 150х210 - 1 шт. |
|
Простирадло 140х200+25 см - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Двоспальный комплект |
Півковдра 180х220 - 1 шт. |
|
Простирадло 160х200+25 см - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
|
|
Євро |
Півковдра 200х230 - 1 шт. |
|
Простирадло 180х200+25 см - 1 шт. |
|
|
Наволочка 70х70 - 2 шт. |
При формуванні замовлення обирайте потрібний розмір, будь ласка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 1 200 ₴

